USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento Lindo Na Praia Da Enseada - Ubatuba Ubatuba Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Apartamento Lindo Na Praia Da Enseada - Ubatuba

Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-27
2026-07-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

28

Apartamento Lindo Na Praia Da Enseada - Ubatuba

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Αθλητικές δραστηριότητες

Πίνγκ-πόνγκ

 Σπα & Ευεξία

Δωμάτιο με ατμόλουτρο

 Χώρος για μη καπνιστές

Δωμάτια μη καπνιστών

 Κατάλληλο για παιδιά

Παιδική πισίνα

 Κλιματισμός

Το Apartamento Lindo Na Praia Da Enseada - Ubatuba 75 τ.μ. Απέχει σχεδόν 15 λεπτά οδικώς από την Παραλία Sununga και 6 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, το Ενυδρείο Ubatuba. Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 6 άτομα.

Επίσης, ο Σύλλογος Προστασίας Θαλάσσιων Χελώνων Tamar Project απέχει 4 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Επίσης η παραλία Praia do Lamberto βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.

Οι επισκέπτες του Apartamento Lindo Na Praia Da Enseada - Ubatuba έχουν πρόσβαση στο μπαλκόνι, στη βεράντα και στο σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Η άνεσή σας είναι προτεραιότητά μας, γι' αυτό και αυτό το διαμέρισμα προσφέρει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Προσφέρονται χαμάμ και σάουνα. Οι επισκέπτες έχουν την ευκαιρία να κάνουν τη διαμονή τους στο Apartamento Lindo Na Praia Da Enseada - Ubatuba ακόμα πιο συναρπαστική, συμμετέχοντας στις δραστηριότητες, όπως πινγκ πονγκ. Το κατάλυμα επίσης διαθέτει βεράντα.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Παραλία Ribeira
    3176 χλμ.
  • Caisao de Ubatuba Itagua
    3948 χλμ.
  • Παραλία Saco da Ribeira
    3824 χλμ.
  • Παραλία Flamenguinho
    3478 χλμ.
  • Παραλία Φλαμένγκο
    3206 χλμ.
  • Παραλία Dionisia
    2891 χλμ.
  • Mirante do Saco da Ribeira
    3644 χλμ.
  • Παραλία Godoi
    1932 χλμ.
  • Παραλία Sete Fontes
    3920 χλμ.
  • Praia do Flamenguinho
    3483 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos
    131 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Δωμάτια μη καπνιστών
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • 24ωρη υποδοχή
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Ανελκυστήρας
  • Πυροσβεστήρες

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Παραλία
  • Παροχές BBQ
  • Σάουνα
  • Δωμάτιο με ατμόλουτρο
  • Πίνγκ-πόνγκ

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Καθιστικό
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Πλυντήριο ρούχων
  • LCD TV
  • Παιδική πισίνα

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 12:00 έως 23:59
Check-out: έως 15:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Apartamento Lindo Na Praia Da Enseada - Ubatuba;

    Το το Apartamento Lindo Na Praia Da Enseada - Ubatuba παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων.
  • Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Περιφερειακό Sao Jose dos Campos από το το Apartamento Lindo Na Praia Da Enseada - Ubatuba;

    Ανάμεσα στο Περιφερειακό Sao Jose dos Campos και το το Apartamento Lindo Na Praia Da Enseada - Ubatuba είναι 135 χλμ. απόσταση.
  • Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Lindo Na Praia Da Enseada - Ubatuba;

    Οι επισκέπτες του το Apartamento Lindo Na Praia Da Enseada - Ubatuba μπορούν να φέρουν κατοικίδια.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-27
2026-07-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Apartamento Lindo Na Praia Da Enseada - Ubatuba, Βραζιλία

Rua Domingos Dela Monica Barbosa Apartamento 34-A - Edificio Torremolinos, Ubatuba, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved